Автономна каналізація

Буріння свердловин, копка та чистка криниць у будь-якому місті України

Про нас

Якщо ви шукаєте компанію, яка могла б запропонувати вам, викопку або прочистку криниці, або пробурити свердловину, вам обов’язково потрібно звернутися до нас./p>

Ми – компанія «Vodavhatu», і нашими послугами користуються у всіх містах України!

Чому обирають саме нас? Перший і, мабуть, найголовніший фактор – гарантія якості. Ми завжди піклуємося про те, щоб клієнти залишилися задоволені результатом і могли на тривалий час забути про проблеми. Наступний аспект – надійність. Коли ви телефонуєте нам, щоб замовити будь-яку з перелічених послуг, ми ретельно готуємо техніку, яка буде задіяна у роботі. Тому ви можете бути певні в тому, що ми виконаємо все швидко та якісно. Третій показник, за яким наша компанія виділяється серед конкурентів – оперативність. Бригада працівників прибуде до вас на наступний день після того, як ви здійснили замовлення. Вам більше не доведеться чекати по кілька днів, повторно телефонувати до операторів та хвилюватися про те, що до вас ніхто не приїде. І останній фактор – це точність. Наші кваліфіковані спеціалісти впораються із завданням за максимально короткий проміжок часу. Вам не доведеться відкладати вирішення ваших проблем на наступні дні, тижні чи навіть місяці – ми зробимо все тут і зараз!

Про нас

Чому обирають нас?

Гарантія Гарантія

В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані майстри.

Надійність Надійність

Вся наша техніка проходить необхідне обслуговування і своєчасний технічний огляд.

Швидкість Швидкість

Ми приїдемо до Вас на наступний день після замовлення!

Точність Точність

Всі наші замовлення ми виконуємо вчасно.

Де ми знаходимось

Відгуки наших клієнтів

Андрій
Хотілося б подякувати бригаді, яка копала нам колодязь. Всі хлопці приємні і ввічливі, приїхали вчасно, всі роботи провели дуже швидко. Причому, будували майже без перерви, цінували кожну хвилину. Дуже важка праця і дуже якісна робота.
Тетьяна
Хотілося б подякувати хлопцям за якісну роботу. Мені викопали і збудували криницю з 8-ми кілець з будиночком «під ключ» за один день! Бригада з трьох чоловік, приїхали вчасно, хлопці скромні і дуже організовані, працювали без перерв.
Оля
Ми залишилися задоволені співпрацею з хлопцями. Бригада приїхала в обумовлений час, зробили все швидко, працювали майже без перерв. У підсумку, ми отримали колодязь рівно в строк. Така робота заслуговує найвищих похвал! Всім радимо.
Вадим
Нам терміново потрібно було почистити колодязь, а ваша компанія вже на наступний день приїхала до нас і зайнялася роботою. Вода була останнім часом дуже брудною і неприємною на смак, ми не знали з чим це було пов'язано. Однак завдяки фахівцям вдалося виявити і усунути джерело забруднення.
Поліна
Хлопці з компанії погодилися приїхати до нас навіть на свята. Дуже порадував такий сервіс, та і впоралися за короткий термін і без зайвого клопоту. Хоча забруднення в колодязі було досить серйозним, ми давно не зверталися до майстрів очищення. Ще раз велике спасибі!
Світлана
На дні нашого колодязя були величезні камені, ми б ніколи в житті не прибрали їх самі. Сусід порадив вашу компанію з чищення колодязів. І не дарма! Команда фахівців приїхала до нас на днях, прибрали і почистили все там оперативно і на совість. Величезне спасибі!

Часті запитання

Коли необхідно проводити чистку колодязя?
Скільки коштує почистити колодязь?
Як правильно вибрати місце для буріння свердловини?
Скільки часу потрібно, щоб викопати колодязь?
Коли краще копати колодязь?