Буріння свердловин в Харкові

Про нас

Якщо ви шукаєте компанію, яка могла б надати вам послуги асенізатора, викопати або прочистити криницю, або пробурити свердловину, вам обов’язково потрібно звернутися до нас.

Ми – компанія “Vodavhatu”, і нашими послугами користуються у всіх містах України!

Чому обирають саме нас? Перший і, мабуть, найголовніший фактор – гарантія якості. Ми завжди піклуємося про те, щоб клієнти залишилися задоволені результатом і могли на тривалий час забути про проблеми. Наступний аспект – надійність. Коли ви телефонуєте нам, щоб замовити будь-яку з перелічених послуг, ми ретельно готуємо техніку, яка буде задіяна у роботі. Тому ви можете бути певні в тому, що ми виконаємо все швидко та якісно. Третій показник, за яким наша компанія виділяється серед конкурентів – оперативність. Бригада працівників прибуде до вас на наступний день після того, як ви здійснили замовлення. Вам більше не доведеться чекати по кілька днів, повторно телефонувати до операторів та хвилюватися про те, що до вас ніхто не приїде. І останній фактор – це точність. Наші кваліфіковані спеціалісти впораються із завданням за максимально короткий проміжок часу. Вам не доведеться відкладати вирішення ваших проблем на наступні дні, тижні чи навіть місяці – ми зробимо все тут і зараз!Якщо ви шукаєте компанію, яка могла б надати вам послуги асенізатора, викопати або прочистити криницю, або пробурити свердловину, вам обов’язково потрібно звернутися до нас.

Чому для буріння свердловин в Харкові обирають нас?

Гарантія

В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані майстри.

Надійність

Вся наша техніка проходить необхідне обслуговування і своєчасний технічний огляд

Швидкість

Ми приїдемо до Вас на наступний день після замовлення!

Точність

Всі наші замовлення ми виконуємо вчасно.

Наші послуги та ціни

де ми знаходимося

Please select menu on current page.

Як ми це робимо

Якість води з-під крана в Харкові падає з небувалою швидкістю. Для того, щоб уберегти себе і свою сім’ю, люди будують на ділянці власні свердловини. Справитися самостійно з цим завданням не кожному під силу. Буріння свердловин в Харкові в важкодоступних місцях – це завдання, яке краще доручити професіоналам. Тому краще доручити завдання нашої компанії.

Як відбувається буріння свердловин на воду в Харкові?

бурение скважин на водуПомилково вважати бурінням свердловин легким процесом. Для того, щоб за всіма стандартами створити свердловину з чистою артезіанською водою у Вас у дворі, необхідно використання спеціальної техніки:

  • Камаз.
  • ЗІЛ.
  • ГАЗ.

Необхідно повністю видалити грунт з місця, в якому буде розташовуватися свердловина. Робиться це під тиском, створеним водою. У разі, якщо води недостатньо, тоді використовується цистерна з водою. Фахівець що знаходиться на ділянці уважно повинен стежити за грунтом, який піднімається вгору. Таким чином, визначається глибина свердловини.

Коли доходять до артезіанського рівня, починають осадку труб і прокачування свердловини водою. Цей процес може тривати від півгодини до декількох днів. Прокачувати воду необхідно до тих пір, поки з свердловини не потече чиста прозора вода.

Після потрібно зміцнити стінки свердловини і встановити необхідне обладнання. Будинок оснащений автономним джерелом води. Важливо також перевірити якість води перевірити через кілька тижнів від робіт.

Чому варто замовляти буріння артезіанських свердловин в Харкові?

бурение артезианских скважинАртезіанська свердловина – це свердловина, зроблена для використання чистої води. Відмінною рисою артезіанської свердловини від грунтових вод є віддалене джерело постачання, що розташовується за десятки, а іноді і сотні кілометрів.

Одна артезіанська свердловина на воду без всяких проблем забезпечить водою кілька ділянок. Тому сусіди часто замовляють одну свердловину на два-три будинки. Наявність на Вашій ділянці басейну або фонтану так само змушує Вас до буріння свердловини з артезіанською водою в Харкові.

Вода з артезіанської свердловини очищена і не завдасть жодної шкоди здоров’ю Вам і Вашій родині. Приємним бонусом для літа є те, що вода зі свердловини не тільки чиста. Вона також прохолодна, що виявиться дуже до речі.

Ціна для буріння артезіанської свердловини на воду залежить в першу чергу від глибини і розмірів свердловин. Важкодоступні місця незначно збільшують вартість послуг з тієї причини, що суттєво ускладнюють завдання робочим. Однак ми робимо все можливе, щоб забезпечувати Вас якісною водою в найкоротші терміни.

Буріння свердловин на воду «під ключ» в Харкові недорого

Наша компанія займається всіма роботами що стосуються буріння свердловин в Харкові. У нас працюють висококваліфіковані працівники, які зможуть пробурити свердловину в важкодоступних місцях за низькою ціною.

Якість і термін служби свердловини залежить від багатьох факторів:

  • Грунт.
  • Якість буріння.
  • Умови експлуатації.
  • Облаштування свердловини.

В середньому, термін служби свердловин, зроблених нашою компанією, починається від сорока років. По завершенню роботи над свердловиною Ви отримаєте паспорт з характеристиками Вашої свердловини. Телефонуйте в будь-який час, і ми з радістю відповімо на всі Ваші питання, що стосуються буріння свердловин на воду в Харкові.

Залишилися питання?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання