Чистка колодязів в Хмельницькому

Про нас

Якщо ви шукаєте компанію, яка могла б надати вам послуги асенізатора, викопати або прочистити криницю, або пробурити свердловину, вам обов’язково потрібно звернутися до нас.

Ми – компанія “Vodavhatu”, і нашими послугами користуються у всіх містах України!

Чому обирають саме нас? Перший і, мабуть, найголовніший фактор – гарантія якості. Ми завжди піклуємося про те, щоб клієнти залишилися задоволені результатом і могли на тривалий час забути про проблеми. Наступний аспект – надійність. Коли ви телефонуєте нам, щоб замовити будь-яку з перелічених послуг, ми ретельно готуємо техніку, яка буде задіяна у роботі. Тому ви можете бути певні в тому, що ми виконаємо все швидко та якісно. Третій показник, за яким наша компанія виділяється серед конкурентів – оперативність. Бригада працівників прибуде до вас на наступний день після того, як ви здійснили замовлення. Вам більше не доведеться чекати по кілька днів, повторно телефонувати до операторів та хвилюватися про те, що до вас ніхто не приїде. І останній фактор – це точність. Наші кваліфіковані спеціалісти впораються із завданням за максимально короткий проміжок часу. Вам не доведеться відкладати вирішення ваших проблем на наступні дні, тижні чи навіть місяці – ми зробимо все тут і зараз!Якщо ви шукаєте компанію, яка могла б надати вам послуги асенізатора, викопати або прочистити криницю, або пробурити свердловину, вам обов’язково потрібно звернутися до нас.

Чому обирають нас?

Гарантія

В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані майстри.

Надійність

Вся наша техніка проходить необхідне обслуговування і своєчасний технічний огляд

Швидкість

Ми приїдемо до Вас на наступний день після замовлення!

Точність

Всі наші замовлення ми виконуємо вчасно.

Наші послуги та ціни

де ми знаходимося

Як ми це робимо

Незалежно від глибини, розташування і матеріалу Вашого колодязя, час від часу його необхідно буде чистити. Це потрібно для підтримання чистоти і ранньої діагностики проблем. Питна вода це те, що необхідно всім нам для життя, тому чистку колодязів в Хмельницькому краще залишити професіоналам.

Коли потрібно почистити колодязь в Хмельницькому?

Корисною інформацією для господарів стане новина про необхідність проведення профілактики. На початку весни, навіть якщо зовнішні ознаки води в колодязі в нормі, необхідно проводити дезінфекцію.

Зазвичай використовують перманганат калію, який ще називають марганцівкою. Її розчиняють в ємності, приблизно рівній відру води і заливають всередину. Через три-чотири години воду необхідно повністю викачати.

Якщо Ви почали помічати, що колодязь функціонує не так як раніше, тоді необхідно звернути увагу на такі моменти:чистка колодцев

  • Зниження кількості води.
  • Присутність мулу.
  • Наявність предметів в колодязі.
  • Поява плівок на воді.
  • Помутніння, зміна кольору.
  • Наявність неприємного, неприродного запаху і смаку.

Чистку колодязя в Хмельницькому можуть проводити вручну або ж спеціальним очисним насосом. Вибрати, який із варіантів кращий, можете і самі. Але набагато ефективніше скористатися порадою професіоналів.

Ми надаємо послуги з чищення колодязів у місті Хмельницький декількома методами. При чищенні вручну, група наших співробітників відкачує воду, приблизно 60-70 см. Після чого щітками і губками очищають шахту криниці.

При опусканні на дно колодязя повністю викачують воду, проводять очищення дна від мулу та інших забруднень. Рідкими цвяхами або цементом проводять герметизацію швів шахти. Для очищення обробляють хлорним вапном. Причина в тому, що обробка хімічними засобами не рекомендується. Колодязь закривають і замотують плівкою на кілька днів. Після чого воду в колодязі необхідно замінити три-чотири рази.

Чому потрібна чистка криниць в Хмельницькому дренажним насосом?

чистка колодцевНаявність насоса відчутно прискорює і спрощує очистку колодязів. Насос спускають практично на дно, в ході процесу очищення, вода проходить через фільтри, що знаходяться в насосі. Періодично його дістають для того, щоб очистити фільтри.

Продовжувати слід до тих пір, поки відбувається утворення сміття. Після завершення процесу воду необхідно продезинфікувати. Про всяк випадок ми беремо зразки води для визначення санітарних норм.

Чому за чисткою колодязя в Хмельницькому звертаються до нас?

Приходячи до нас, Ви отримаєте всю необхідну інформацію про те, як ми виконуємо свою роботу. І завдяки цьому Вам буде набагато простіше визначитися з вибором способу чищення колодязів.

З нетерпінням чекаємо Вас. Ми впевнені, що Ви зробите правильний вибір.

Залишилися питання?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання