Чистка колодязів в Умані

Професійна чистка колодязів в Умані

Про нас

Шукаєте компанію, яка могла б почистити криницю в Умані? Вам обовязково потрібно звернутися до нас.

Ми – компанія «Vodavhatu», і нашими послугами користуються у всіх містах України!

Чому обирають саме нас? Перший і, мабуть, найголовніший фактор – гарантія якості. Ми завжди піклуємося про те, щоб клієнти залишилися задоволені результатом і могли на тривалий час забути про проблеми. Наступний аспект – надійність. Коли ви телефонуєте нам, щоб замовити будь-яку з перелічених послуг, ми ретельно готуємо техніку, яка буде задіяна у роботі. Тому ви можете бути певні в тому, що ми виконаємо все швидко та якісно. Третій показник, за яким наша компанія виділяється серед конкурентів – оперативність. Бригада працівників прибуде до вас на наступний день після того, як ви здійснили замовлення. Вам більше не доведеться чекати по кілька днів, повторно телефонувати до операторів та хвилюватися про те, що до вас ніхто не приїде. І останній фактор – це точність. Наші кваліфіковані спеціалісти впораються із завданням за максимально короткий проміжок часу. Вам не доведеться відкладати вирішення ваших проблем на наступні дні, тижні чи навіть місяці – ми зробимо все тут і зараз!

Чому обирають нас?

Гарантія Гарантія

В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані майстри.

Надійність Надійність

Вся наша техніка проходить необхідне обслуговування і своєчасний технічний огляд.

Швидкість Швидкість

Ми приїдемо до Вас на наступний день після замовлення!

Точність Точність

Всі наші замовлення ми виконуємо вчасно.

Чому варто замовити чистку криниці у нас?

Незалежно від глибини, розташування і матеріалу Вашого колодязя, час від часу його необхідно буде чистити. Це потрібно для підтримання чистоти і ранньої діагностики проблем. Питна вода це те, що необхідно всім нам для життя, тому чистку колодязів в Умані краще залишити професіоналам.

Коли потрібно почистити колодязь в Умані?

Корисною інформацією для господарів стане новина про необхідність проведення профілактики. На початку весни, навіть якщо зовнішні ознаки води в колодязі в нормі, необхідно проводити дезінфекцію.

Якщо Ви почали помічати, що колодязь функціонує не так як раніше, тоді необхідно звернути увагу на такі моменти:

  • Зниження кількості води.
  • Присутність мулу.
  • Наявність предметів в колодязі.
  • Поява плівок на воді.
  • Помутніння, зміна кольору.
  • Наявність неприємного, неприродного запаху і смаку.

Чистку колодязя в Умані можуть проводити вручну або ж спеціальним очисним насосом. Вибрати, який із варіантів кращий, можете і самі. Але набагато ефективніше скористатися порадою професіоналів.

Ми надаємо послуги з чищення колодязів в Умані декількома методами. При чищенні вручну, група наших співробітників відкачує воду, приблизно 60-70 см. Після чого щітками і губками очищають шахту криниці.

При опусканні на дно колодязя повністю викачують воду, проводять очищення дна від мулу та інших забруднень. Рідкими цвяхами або цементом проводять герметизацію швів шахти. Для очищення обробляють хлорним вапном. Причина в тому, що обробка хімічними засобами не рекомендується. Колодязь закривають і замотують плівкою на кілька днів. Після чого воду в колодязі необхідно замінити три-чотири рази.

Чому потрібна чистка криниць в Умані дренажним насосом?

Наявність насоса відчутно прискорює і спрощує очистку колодязів. Насос спускають практично на дно, в ході процесу очищення, вода проходить через фільтри, що знаходяться в насосі. Періодично його дістають для того, щоб очистити фільтри.

Продовжувати слід до тих пір, поки відбувається утворення сміття. Після завершення процесу воду необхідно продезинфікувати. Про всяк випадок ми беремо зразки води для визначення санітарних норм.

Відгуки наших клієнтів в Умані

Вадим
Нам терміново потрібно було почистити колодязь, а ваша компанія вже на наступний день приїхала до нас і зайнялася роботою. Вода була останнім часом дуже брудною і неприємне на смак, ми не знали з чим це було пов'язано. Однак завдяки фахівцям вдалося виявити і усунути джерело забруднення.
Віктор
Хотілося б сказати слова подяки сервісу очищення колодязів, вони молодці. З їх допомогою вдалося все швидко почистити. Крім того, мені дали пару хороших порад по догляду за криницею і насосом. Якщо знову знадобиться ваша допомога, обов'язково зв'яжуся саме з вами!
Поліна
Хлопці з компанії погодилися приїхати до нас навіть на свята. Дуже порадував такий сервіс, та і впоралися за короткий термін і без зайвого клопоту. Хоча забруднення в колодязі було досить серйозним, ми давно не зверталися до майстрів очищення. Ще раз велике спасибі!
Тимур
Наш будинок знаходиться досить далеко від центру, боялися, що бригада так і не доїде або ж нам доведеться багато заплатити. Але немає, хлопці з компанії відгукнулися на наше прохання, приїхали швидко, а ціна за чистку колодязя була в межах розумного. Обов'язково зателефонуємо в компанію ще раз при необхідності.
Світлана
На дні нашого колодязя були величезні камені, ми б ніколи в житті не прибрали їх самі. Сусід порадив вашу компанію з чищення колодязів. І не дарма! Команда фахівців приїхала до нас на днях, прибрали і почистили все там оперативно і на совість. Величезне спасибі!
Анастасія
Колодязь на ділянці вже досить давно, ось і розійшлися шви, вода стала брудною. Колега по роботі дав контакти компанії, яка такі неполадки в колодязі якісно усуває. Результатом задоволений, ще й дали тлумачні і дохідливі поради. Дякуємо!

Часті запитання

Чому потрібно чистити криницю в Умані?
Як часто потрібно очищати колодязь?
Коли необхідно проводити чистку?
Як відбувається чистка криницю насосом?
Скільки коштує почистити колодязь в Умані?