Послуги асенізатора в Смілі

Про нас

Якщо ви шукаєте компанію, яка могла б надати вам послуги асенізатора, викопати або прочистити криницю, або пробурити свердловину, вам обов’язково потрібно звернутися до нас. Ми – компанія “Vodavhatu”, і нашими послугами користуються у всіх містах України! Чому обирають саме нас? Перший і, мабуть, найголовніший фактор – гарантія якості. Ми завжди піклуємося про те, щоб клієнти залишилися задоволені результатом і могли на тривалий час забути про проблеми. Наступний аспект – надійність. Коли ви телефонуєте нам, щоб замовити будь-яку з перелічених послуг, ми ретельно готуємо техніку, яка буде задіяна у роботі. Тому ви можете бути певні в тому, що ми виконаємо все швидко та якісно. Третій показник, за яким наша компанія виділяється серед конкурентів – оперативність. Бригада працівників прибуде до вас на наступний день після того, як ви здійснили замовлення. Вам більше не доведеться чекати по кілька днів, повторно телефонувати до операторів та хвилюватися про те, що до вас ніхто не приїде. І останній фактор – це точність. Наші кваліфіковані спеціалісти впораються із завданням за максимально короткий проміжок часу. Вам не доведеться відкладати вирішення ваших проблем на наступні дні, тижні чи навіть місяці – ми зробимо все тут і зараз!Якщо ви шукаєте компанію, яка могла б надати вам послуги асенізатора, викопати або прочистити криницю, або пробурити свердловину, вам обов’язково потрібно звернутися до нас.

Чому для викачки каналізації в Смілі обирають нас?

Гарантія

В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані майстри.

Надійність

Вся наша техніка проходить необхідне обслуговування і своєчасний технічний огляд

Швидкість

Ми приїдемо до Вас на наступний день після замовлення!

Точність

Всі наші замовлення ми виконуємо вчасно.

Наші послуги

  • Об’єм цистерни асенізатора – 5,5 м³;
  • Об’єм цистерни асенізатора – 10 м³.

де ми знаходимося

Як ми це робимо

Неправильна утилізація відходів життєдіяльності безпосередньо пов’язана з множиною проблем у вигляді появи комах, а у гіршому разі – інфікуванні грунту і грунтових вод негативними мікроорганізмами. Навіть у наш час викачування каналізації власними силами приносить безліч утруднень, а в місцях, де каналізаційні засоби недоступні і зовсім роблять її неможливою.

Невирішена проблема витікає вже в наступні питання: де зберігати відходи, як далі їх використати або позбавитися від них? Більшість створюють оптимальний варіант у вигляді спорудження дерев’яної будки над вигрібною ямою, а внаслідрк накопичення відходів вже замовляється викачування каналізації в Смілі за доступну ціну.

Що таке асенізатор і навіщо він потрібний?

Асенізатором називається спецмашина, яка має цистерну з вакуумним насосом, використовується для відкачування рідких відходів. Діапазон застосування асенізатора досить широкий, ми пропонуємо послуги асенізатора в Смілі починаючи від викачування вигрібних ям і закінчуючи викачуванням септиків. Машина транспортує і відвантажує відходи, що не містять агресивних і вибухонебезпечних речовин.

Механізм роботи устаткування відбувається за рахунок створення розрядки завдяки укомплектованому насосу, під впливом якого через приймальний рукав наповнюється цистерна вакуумної машини.

Викачування вигрібних (стічних) ям в Смілі

Послуги з викачування стічних ям в Смілі особливо поширені в житлових будинках і дачах, у зв’язку з відсутністю підключення до центральної каналізаційної системи. Вирішенням проблеми є будівництво вигрібної (стічної) ями у вигляді викопаної, покритої бетоном, герметичної ями. У неї стікають каналізаційні стоки і дощові води з прибудинкової території, з урахуванням об’єму відходів, що спускаються. Через деякий час вигрібна яма заповнюється, чому і виникає необхідність в такій послузі, як викачування каналізації.

Перед тим, як здійснити замовлення асенізатора в Смілі, слід розрахувати співвідношення об’єму вигрібних ям і місткість асенізатора.

Буває, що відбувається сильна заливка ями, тоді ми наполегливо рекомендуємо викликати мулосос. Наші фахівці використовують найсучасніші технології, які усувають неприємний запах в ямах, а також усі бактерії, які тільки можуть погрожувати здоров’ю.

Очищення септиків в Смілі

Оскільки септик є розташований в землі конструкцією з декількома відсіками, яка призначена для очищення каналізаційних стоків, то в результаті розкладання і розшаровування, рідинні відходи очищаються і за допомогою дренажної системи йдуть в грунт, що в обов’язковому порядку вимагає очищення самої системи.

Регулярне профілактичне використання асенізатора для викачки септика позбавить Вас від зайвих проблем у вигляді накопичення мілких відкладень та інших несприятливих речовин, а також допоможе усунути неприємні запахи в результаті професійного очищення.

Ціни на викачування каналізації в Смілі

Ми пропонуємо послуги асенізатора в Смілі і області недорого – від 300 грн за 4 кубічні метри. Час роботи залежить від об’єму і може складати від 30 до 60 хвилин. У вартість вже включений стандартний рукав асенізатора на 10 метрів, у разі потреби додаткового шлангу, Ви можете замовити у нас до 30 метрів за ціною 45 грн (5 метрів), а також більше 30 метрів – 65 грн (5 метрів).

Використовуючи найсучасніші ресурси, наша компанія надає гарантійні умови на виконання роботи, швидке і якісне виконання, а також лояльні цінові пропозиції для постійних клієнтів.

Для більш детальної консультації ми рекомендуємо зв’язатися з нами за вказаними телефонами, а наші співробітники з радістю дадуть відповідь на усі запитання, що Вас цікавлять, підрахувавши вартість послуг асенізатора в Смілі та враховуючи саме Ваші індивідуальні побажання.

Залишилися питання?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання