Послуги асенізатора в Яготині

Про нас

(Русский)

  • Услуги ассенизатора от 1100грн

Чому для викачки каналізації в Яготині обирають нас?

Гарантія

В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані майстри.

Надійність

Вся наша техніка проходить необхідне обслуговування і своєчасний технічний огляд

Швидкість

Ми приїдемо до Вас на наступний день після замовлення!

Точність

Всі наші замовлення ми виконуємо вчасно.

Наші послуги та ціни

  • Послуги асенізатора від 1100грн

де ми знаходимося

Як ми це робимо

Неправильна утилізація відходів життєдіяльності безпосередньо пов’язана з множиною проблем у вигляді появи комах, а у гіршому разі – інфікуванні грунту і грунтових вод негативними мікроорганізмами. Навіть у наш час викачування каналізації власними силами приносить безліч утруднень, а в місцях, де каналізаційні засоби недоступні і зовсім роблять її неможливою.

Невирішена проблема витікає вже в наступні питання: де зберігати відходи, як далі їх використати або позбавитися від них? Більшість створюють оптимальний варіант у вигляді спорудження дерев’яної будки над вигрібною ямою, а внаслідрк накопичення відходів вже замовляється викачування каналізації в Яготині за доступну ціну.

Що таке асенізатор і навіщо він потрібний?

Асенізатором називається спецмашина, яка має цистерну з вакуумним насосом, використовується для відкачування рідких відходів. Діапазон застосування асенізатора досить широкий, ми пропонуємо послуги асенізатора в Яготині починаючи від викачування вигрібних ям і закінчуючи викачуванням септиків. Машина транспортує і відвантажує відходи, що не містять агресивних і вибухонебезпечних речовин.

Механізм роботи устаткування відбувається за рахунок створення розрядки завдяки укомплектованому насосу, під впливом якого через приймальний рукав наповнюється цистерна вакуумної машини.

Викачування вигрібних (стічних) ям в Яготині

Послуги з викачування стічних ям в Яготині особливо поширені в житлових будинках і дачах, у зв’язку з відсутністю підключення до центральної каналізаційної системи. Вирішенням проблеми є будівництво вигрібної (стічної) ями у вигляді викопаної, покритої бетоном, герметичної ями. У неї стікають каналізаційні стоки і дощові води з прибудинкової території, з урахуванням об’єму відходів, що спускаються. Через деякий час вигрібна яма заповнюється, чому і виникає необхідність в такій послузі, як викачування каналізації.

Перед тим, як здійснити замовлення асенізатора в Яготині, слід розрахувати співвідношення об’єму вигрібних ям і місткість асенізатора.

Буває, що відбувається сильна заливка ями, тоді ми наполегливо рекомендуємо викликати мулосос. Наші фахівці використовують найсучасніші технології, які усувають неприємний запах в ямах, а також усі бактерії, які тільки можуть погрожувати здоров’ю.

Очищення септиків в Яготині

Оскільки септик є розташований в землі конструкцією з декількома відсіками, яка призначена для очищення каналізаційних стоків, то в результаті розкладання і розшаровування, рідинні відходи очищаються і за допомогою дренажної системи йдуть в грунт, що в обов’язковому порядку вимагає очищення самої системи.

Регулярне профілактичне використання асенізатора для викачки септика позбавить Вас від зайвих проблем у вигляді накопичення мілких відкладень та інших несприятливих речовин, а також допоможе усунути неприємні запахи в результаті професійного очищення.

Ціни на викачування каналізації в Яготині

Ми пропонуємо послуги асенізатора в Яготині і області недорого – від 1100 грн за 4 кубічні метри. Час роботи залежить від об’єму і може складати від 30 до 60 хвилин. У вартість вже включений стандартний рукав асенізатора на 10 метрів, у разі потреби додаткового шлангу, Ви можете замовити у нас до 30 метрів за ціною 45 грн (5 метрів), а також більше 30 метрів – 65 грн (5 метрів).

Використовуючи найсучасніші ресурси, наша компанія надає гарантійні умови на виконання роботи, швидке і якісне виконання, а також лояльні цінові пропозиції для постійних клієнтів.

Для більш детальної консультації ми рекомендуємо зв’язатися з нами за вказаними телефонами, а наші співробітники з радістю дадуть відповідь на усі запитання, що Вас цікавлять, підрахувавши вартість послуг асенізатора в Яготині та враховуючи саме Ваші індивідуальні побажання.

Залишилися питання?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання