Послуги асенізатора в Кам’янці

О нас

Если вы ищете компанию, которая могла бы предоставить вам услуги ассенизатора, выкопать или прочистить колодец, или пробурить скважину, вам обязательно нужно обратиться к нас.

Мы — компания «Vodavhatu», и нашими услугами пользуются во всех городах Украины!

Почему выбирают нас? Первый и, пожалуй, самый главный фактор — гарантия качества. Мы всегда заботимся о том, чтобы клиенты остались довольны результатом и могли на длительное время забыть о проблемах. Следующий аспект — надежность. Когда вы звоните нам, чтобы заказать любую из перечисленных услуг, мы тщательно готовим технику, которая будет задействована в работе. Поэтому вы можете быть уверены в том, что мы выполним все быстро и качественно. Третий показатель, по которому наша компания выделяется среди конкурентов — оперативность. Бригада работников прибудет к вам на следующий день после того, как вы осуществили заказ. Вам больше не придется ждать по несколько дней, повторно звонить операторам и волноваться о том, что к вам никто не приедет. И последний фактор — это точность. Наши квалифицированные специалисты справятся с задачей за максимально короткий промежуток времени. Вам не придется откладывать решение ваших проблем на последующие дни, недели или даже месяцы — мы сделаем все здесь и сейчас!

Почему для выкачки канализации в Каменке выбирают нас?

Гарантия

В нашей команде работают только высококвалифицированные мастера.

Надежность

Вся наша техника проходит необходимое обслуживание и своевременный технический осмотр.

Скорость

Мы приедем к Вам на следующий день после заказа!

Точность

Все наше заказы мы делаем вовремя

Наши услуги и цены

где мы находимся

Please select menu on current page.

Как мы это делаем

Неправильна утилізація відходів життєдіяльності безпосередньо пов’язана з множиною проблем у вигляді появи комах, а у гіршому разі – інфікуванні грунту і грунтових вод негативними мікроорганізмами. Навіть у наш час викачування каналізації власними силами приносить безліч утруднень, а в місцях, де каналізаційні засоби недоступні і зовсім роблять її неможливою.

Невирішена проблема витікає вже в наступні питання: де зберігати відходи, як далі їх використати або позбавитися від них? Більшість створюють оптимальний варіант у вигляді спорудження дерев’яної будки над вигрібною ямою, а внаслідрк накопичення відходів вже замовляється викачування каналізації в Кам’янці за доступну ціну.

Що таке асенізатор і навіщо він потрібний?

Асенізатором називається спецмашина, яка має цистерну з вакуумним насосом, використовується для відкачування рідких відходів. Діапазон застосування асенізатора досить широкий, ми пропонуємо послуги асенізатора в Кам’янці починаючи від викачування вигрібних ям і закінчуючи викачуванням септиків. Машина транспортує і відвантажує відходи, що не містять агресивних і вибухонебезпечних речовин.

Механізм роботи устаткування відбувається за рахунок створення розрядки завдяки укомплектованому насосу, під впливом якого через приймальний рукав наповнюється цистерна вакуумної машини.

Викачування вигрібних (стічних) ям в Кам’янці

Послуги з викачування стічних ям в Кам’янці особливо поширені в житлових будинках і дачах, у зв’язку з відсутністю підключення до центральної каналізаційної системи. Вирішенням проблеми є будівництво вигрібної (стічної) ями у вигляді викопаної, покритої бетоном, герметичної ями. У неї стікають каналізаційні стоки і дощові води з прибудинкової території, з урахуванням об’єму відходів, що спускаються. Через деякий час вигрібна яма заповнюється, чому і виникає необхідність в такій послузі, як викачування каналізації.

Перед тим, як здійснити замовлення асенізатора в Кам’янці, слід розрахувати співвідношення об’єму вигрібних ям і місткість асенізатора.

Буває, що відбувається сильна заливка ями, тоді ми наполегливо рекомендуємо викликати мулосос. Наші фахівці використовують найсучасніші технології, які усувають неприємний запах в ямах, а також усі бактерії, які тільки можуть погрожувати здоров’ю.

Очищення септиків в Кам’янці

Оскільки септик є розташований в землі конструкцією з декількома відсіками, яка призначена для очищення каналізаційних стоків, то в результаті розкладання і розшаровування, рідинні відходи очищаються і за допомогою дренажної системи йдуть в грунт, що в обов’язковому порядку вимагає очищення самої системи.

Регулярне профілактичне використання асенізатора для викачки септика позбавить Вас від зайвих проблем у вигляді накопичення мілких відкладень та інших несприятливих речовин, а також допоможе усунути неприємні запахи в результаті професійного очищення.

Ціни на викачування каналізації в Кам’янці

Ми пропонуємо послуги асенізатора в Кам’янці і області недорого – від 300 грн за 4 кубічні метри. Час роботи залежить від об’єму і може складати від 30 до 60 хвилин. У вартість вже включений стандартний рукав асенізатора на 10 метрів, у разі потреби додаткового шлангу, Ви можете замовити у нас до 30 метрів за ціною 45 грн (5 метрів), а також більше 30 метрів – 65 грн (5 метрів).

Використовуючи найсучасніші ресурси, наша компанія надає гарантійні умови на виконання роботи, швидке і якісне виконання, а також лояльні цінові пропозиції для постійних клієнтів.

Для більш детальної консультації ми рекомендуємо зв’язатися з нами за вказаними телефонами, а наші співробітники з радістю дадуть відповідь на усі запитання, що Вас цікавлять, підрахувавши вартість послуг асенізатора в Кам’янці та враховуючи саме Ваші індивідуальні побажання.

Остались вопросы?

Свяжитесь с нами!
мы будем рады ответить на все ваши вопросы